Autor stránek

Autor stránek

Beránci pasoucí se u Pána Ježíše
Zde může být text o autorovi

Pěkný den milý návštěvníku!

-PŘÍCHODEM NAŠEHO SPASITELE JEŽÍŠE KRISTA.ON ZLOMIL MOC SMRTI A ZJEVIL NEPOMÍJEJÍCÍ ŽIVOT V EVANGELIU.
„Blaze těm, kteří slyší Boží slovo a zachovávají je.“ Lukáš 11,28
u.jpg
Pokud se vám naše stránky líbí tak se můžete podívat ještě na....
CO ODDĚLUJE ČLOVĚKA OD BOHA?  13.03kB
KLIKNI A OBJEVÍ SE TI POHYBLIVÝ OBRÁZEK

Existence UFO-mimozemšťané nebo výmysl bujné fantazie lidí

Ufologové jsou neúspěšní

Ufologové, kteří pátrají v kosmu po extraterestriálním životu, nejsou právě úspěšní. Například organizace SETI ani po půl století hledání žádnou stopu po mimozemšťanech ve vesmíru neobjevila. Skeptický je i její zakladatel Frank Drake. Drakea trápí zejména současná technologická revoluce, která Zemi před případnými mimozemšťany stále více skrývá.
Zdroj tn.cz

Londýn -
Britská armáda zrušila horkou telefonní linku, na niž mohli občané hlásit údajné případy úkazů UFO. Informovala o tom dnes agentura AP.

Ministerstvo obrany sdělilo, že uvedená telefonická služba a také e-mailová adresa, přijímající stejné zprávy, byly zrušeny v úterý. Důvodem je prý fakt, že více než 50 let hlášení o sledování neidentifikovatelných létajících objektů (UFO) neodhalilo žádné důkazy o existenci mimozemšťanů či jejich případných hrozbách pro Spojené království.

Podle prohlášení britské armády "nemá prošetřování zpráv o UFO žádnou hodnotu pro obranu země" a finanční prostředky, které na ně byly doposud vynakládány, mohou být upotřebeny užitečněji, například pro financování britských vojenských operací v Afghánistánu.
Britské ministerstvo obrany ve čtvrtek zveřejnilo další část dokumentů týkajících se neidentifikovatelných létajících předmětů známých jako UFO. Více než 6000 stran dokumentu ale žádné překvapivé zjištění neukrývá.

Nedostatek pádných důkazů a množství administrativy spojené s vyšetřováním tajemných úkazů podle deníku Guardian vedly ministerstvo k tomu, aby program zrušilo.

Obsáhlý dokument zahrnující období let 1994 až 2000 podle internetových stránek deníku nemá s hledáním mimozemských civilizací, jak jej diváci znají například z televizního seriálu Akta X, nic společného. Dokumenty obsahují z valné části nudnou korespondenci s občany, z nichž někteří jsou v archivech vedeni jako "stálí dopisovatelé", a u většiny zaznamenaných úkazů se nakonec ukáže, že jde o běžné jevy. Ministerstvo se proto loni v prosinci rozhodlo program ukončit.

Vevidence jevů UFO by měla být postupně zveřejněna do roku 2011. Přesto, že za mnoha "nevysvětlitelnými" úkazy se ve skutečnosti skrývají letadla, meteority nebo běžná dopravní světla, v archivech se nachází několik dosud nevysvětlených záhad.
Mezi ty patří záhadný létající objekt, který se v roce 1995 málem srazil s letadlem Boeing 737 přistávajícím na letišti v Manchesteru nebo UFO, které spatřili policejní důstojníci nad fotbalovým stadionem Chelsea.

V BIBLI SE NIKDE NEMLUVÍ O JINÉ PLANETĚ,nebo o jiných civilizacích podobným mimozemšťanům.
Boží Slovo to nepotvrzuje-

Matouš 5,18 Amen, pravím vám: Dokud nepomine nebe a země, nepomine jediné písmenko ani jediná čárka ze Zákona, dokud se všechno nestane.

Lukáš 16,17 Spíše pomine nebe a země, než aby padla jediná čárka Zákona.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Neboť Bůh tak miloval svět,že
dal svého jediného Syna,aby
žádný,kdo v něho věří,
nezahynul,ale měl život věčný.

Vstal Ježíš Kristus z mrtvých?

Nevím (17 | 8%)
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one