Autor stránek

Autor stránek

Beránci pasoucí se u Pána Ježíše
Zde může být text o autorovi

Pěkný den milý návštěvníku!

-PŘÍCHODEM NAŠEHO SPASITELE JEŽÍŠE KRISTA.ON ZLOMIL MOC SMRTI A ZJEVIL NEPOMÍJEJÍCÍ ŽIVOT V EVANGELIU.
„Blaze těm, kteří slyší Boží slovo a zachovávají je.“ Lukáš 11,28
u.jpg
Pokud se vám naše stránky líbí tak se můžete podívat ještě na....
CO ODDĚLUJE ČLOVĚKA OD BOHA?  13.03kB
KLIKNI A OBJEVÍ SE TI POHYBLIVÝ OBRÁZEK

Návštěvní kniha

Jméno / odeslat anonymně
Opište prosím kontrolní kód "5557"
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Admine prosím napiš mi, rád bych vzájemně sdílel odkazy www.7den.cz Děkuji Slavomír
Dnes pro novou funkci podporování šablon byl změněn vzhled těchto stránek,byl vybrán co nejpodobnější tomu původnímu.Díky za pochopení všem návštěvníkům webu.smiley Boží pokoj nechť provází vás každým dnem! smiley
Děkujeme vám za dotaz,bohužel ale není možno zde na tomto webu nakupovat,stránky jsou pouze informační.Zkuste to v odkazech křesťanských e-shopech s hudbou apod.S pozdravem požehnaného dne :)
Zdravím rád bych se optal kde si mohu zakoupit ty nádherné písně např. rájem jednou chtěl bych jít... nebo ježíš nejkrásnější ze všech jmen nevím zda se obracím správně díky
Moc děkuji za pochopení ... I za modlitby... Žehnej vám Bůh! M.
Autoři webu-Jsme rádi,že i takto může posloužit návštěvní kniha :-).Omlouváme se zároveň tímto za omyl,kterým došlo smazáním jednoho vašeho příspěvku,poněvadž tu bylo vloženo vícero stejných.Děkujem za pochopení a prominutí.Bůh Vám žehnej v našem Pánu Ježíši Kristu Amen.
Byla přidána nová zajímavá videa,nechť všem poslouží ku rozsuzování ve světle Božího slova.Slovo Boží je živé, mocné a ostřejší než jakýkoli dvousečný meč; proniká až na rozhraní duše a ducha, kostí a morku, a rozsuzuje touhy i myšlenky srdce.Židům 4,12
Autoři webu-Jsme rádi,že i takto může posloužit návštěvní kniha :-).Omlouváme se zároveň tímto za omyl,kterým došlo smazáním jednoho vašeho příspěvku,poněvadž tu bylo vloženo vícero stejných.Děkujem za pochopení a prominutí.Bůh Vám žehnej v našem Pánu Ježíši Kristu Amen.
DĚKUJI VŠEM, KTEŘÍ SE ZA MNE MODLILI, KDYŽ TU MOU ZPOVĚĎ ČETLI ... Požehnej jim, Pane!
Pán Ježíš mi dal včera opět svůj pokoj a novou sílu... Bylo mi včera tak, jakoby mi Pán právě zemřel .... Jakoby v tu dobu zmizela všechna naděje ... Je to zvláštní, cítila jsem se nakonec tak trochu jako Jeho učedníci po Jeho smrti ukřižováním. Právě na Bílou sobotu 23.4.2011...
Pane, ty chceš, abych šla cestou spravedlnosti. Není to tak dávno, co jsem se modlila, abys ve mně obnovil soucit s postiženými... A smysl pro spravedlnost pro zajaté ... Protože jsem cítila, že toto obojí jakoby někam zmizelo. Děkuji Ti, žes mě vyslyšel a dopustil na mne ten včerejší neúnosný tlak ... abych se opět dozvěděla, jaký je život lidí bez Boha ... Těch, co žijí na hranicích duševního zdraví, nebo za nimi... CO TO JE DUŠEVNÍ ZDRAVÍ? Do jisté míry se dá charakterizovat jako přizpůsobení se svému sociálnímu prostředí. Paradox, proti duševnímu zdraví, které dáváš JEDINĚ TY! Bože věrný a věčný, Bože na nebesích, děkuji za všechno, co mi dáváš. Amen.
.25 Toto vám pravím, dokud jsem s vámi.

26 Ale Přímluvce, Duch svatý, kterého pošle Otec ve jménu mém, ten vás naučí všemu a připomene vám všecko, co jsem vám řekl.

27 Pokoj vám zanechávám, svůj pokoj vám dávám; ne jako dává svět, já vám dávám. Ať se vaše srdce nechvěje a neděsí!

28 Slyšeli jste, že jsem vám řekl: Odcházím – a přijdu k vám. Jestliže mě milujete, měli byste se radovat, že jdu k Otci; neboť Otec je větší než já.

29 Řekl jsem vám to nyní předem, abyste potom, až se to stane, uvěřili.

Prosím o modlitbu vroucí spravedlivého
Připadá mi dnes, jako bych nikdy nebyla spasena. Jsem žíznivá a hladová..

Není snad hřích, když člověk dělá na zahrádce, aby byla konečně upravená. Jsem ráda, že jsem to včera dokázala. Že mně bolely či bolí ještě svaly i záda, to by nevadilo. Vadí mi,že nemám směr, nemám cíl a připadá mi, jako bych se nemohla navrátit k Tobě.

V mysli se mi honí zmatek, který tam stále mám:
neutříděný a osobně neujasněný vztah ke katolické církvi a jejím věřícím (T.Navrátil) – stránky Vendee, Víra c.z. ..... existence papeže, ke kterému nemám žádný vztah, pokud ne odpor... To je ten jed nepřítele ...

Neujasněnost životního plánu --- tělo nemá potravu, aby to realizovalo! (tělo x duch, x Duch Svatý ...)
Vynořují se mi nejrůznější nespokojenosti a zase i averze vůči lidem; zvláště k r. opětovně ...
Ne, nedokážu s ním už komunikovat. Úplně mě zmrazil. – Opět hřích neodpuštění...

Nedokážu mít radost, nemám svobodu, jako bych byla opět ve starých kolejích – v těch nejhorších kolejích svého mládí. Uzavřenost, hořkost, zatvrzelost a samota.

Neumím jít k lidem. Když jsem šla za Tebou, Pane, přišel Roman se svým vedením. To vedení strašně zkazil.

Nevím, kam bych šla pro potěchu srdce. VYKAŠLU SE NA LIDI.
Včera před spaním jsem to vyznávala... T
Počítadlo přestalo fungovat,dnes přidáno nové.Všem krásný den plný Božího požehnání.
17.12.16 23:28
skromachrichard
1
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Neboť Bůh tak miloval svět,že
dal svého jediného Syna,aby
žádný,kdo v něho věří,
nezahynul,ale měl život věčný.

Vstal Ježíš Kristus z mrtvých?

Nevím (17 | 8%)
Zápatí stránek
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one